Přihlašte se na ukázkovou hodinu zdarma

O mně - Terka Havlová

Terka Havlová - T.H.DanceDobrý den a nebo ahoj ...

Jmenuji se Terka Havlová (na fotce vlevo). Je mi 18 let. Studuji v Berouně Střední pedagogickou školu a pocházím z Chyňavy. Nyní bydlím v Praze. Jakmile dokončím studium, bude ze mě učitelka v Mateřské škole. Mám velmi ráda děti a tanec a jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost tyto dvě lásky spojit a otevřít si vlastní tanečky pro nejmenší děti.
14 let jsem tancovala v R.A.K. Beroun a také jsem chodila na konzervatoř. Tanec, pohyb, rytmus, hudba a podobně ke mě zkrátka patří a proto je tu T.H.Dance, aby se pohyb a tanec stal součástí i dalších lidí z mého okolí.
Jezdím na dětské tábory a víkendy s dětmi, se kterými si velmi rozumím a myslím, že si mě děti vždy natolik oblíbí, že mě poslouchají lépe jak doma.
Umím se s dětmi dobře bavit a to i v momentě, kdy mě mají za přísnou paní učitelku. Svěřte mi své děti na tancování a uvidíte, co je všechno dokážu naučit :)

Medaile z tancování v R.A.K. Beroun

10.10.2017 - Začínáme :)

V Berounském Sokole zahajuji svou samostatnou činnost jako T.H.Dance

přečíst celé

Vzniká vlastní sestava

Pro mé úterky připravuji svou první samostatnou sestavu. Muzika je vybraná a jednotlivé kroky do sebe krásně zapadají. Věřím, že se bude dětem líbit.

přečíst celé

Vystoupení pro rodiče

A je to tady ... co se děti naučí předvedou na svém prvním vystoupení pro rodiče. Věřím, že se každý přijde podívat :)

přečíst celé